AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (2006/2007/2)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

november 8-án, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

 

 

 

 

Nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

 

  • o    Nagy Alexandra a 10.b osztályból

 
Szóbeli dicséretben részesült:

  • A Bolyai megyei matematika verseny eredményhirdetésére behívott 4 csapat tagjai:
    o    Lódi Péter, Zeke Attila, Jackl Marcell, Proksa Tünde (5. a)
    o    Eöri Dávid, Benedek Álmos, Buzogány Attila, Horváth Norbert, Veres Eszter, Bancsi Eszter, Stumpf Anna, Tóth Réka (5. b)
    o    Tomin Márton, Allaga László, Kőrösi Bence, Kovács Péter (7. b)

Igazgatói dicséretben részesült:

  • o    Timel Barbara (10. a) a makádi szavalóvesenyen 1. helyezett
  • o    Horváth Vanda (10. a) a makádi szavalóversenyen 1. helyezett
    o    Ruckel Veronika (10. c) a makádi szavalóversenyen 1. helyezett
    o    Balázs Dóra (8. b) a makádi szavalóversenyen 2. helyezett
    o    György Csilla (7. b) a makádi szavalóversenyen különdíjasa
    o    Bujtor Xénia (6. b) ritmikus gimnasztika Pest Megyei Bajnokságon 2. helyezett
    o    Beniczky Nikolett (6. b) ritmikus gimnasztika Pest Megyei Bajnokságon 2. helyezett
    o    Horváth Ádám (6. b) íjász, fiú nomád kategóriában Aranyszarvas Hagyományőrző versenyen 1. helyezett
    o    Nagy Noémi (5. a) Budapest Bajnokságon 300 m-es síkfutásban 1. helyezett
    o    Szlama Ákos (5. a) Országos Kardvívó Versenyen gyerek kategóriában 10. helyezett

 

Az október 23-i iskolai megemlékezés és az 56-os emlékhét fő szervezői:

o    Varga Zsófia 11. a
o    Szabó Bence 11. b
o    Keresztény Zsófia 11. b
o    Piróth Erika 11. c

Az 56-os városi emlékműsor résztvevői:

12. a

o    Bernát Barbara
o    Angler Nóra
o    Debreceni Laura
o    Szczecina Vivien
o    Kulcsár Angéla
o    Tóth Ádám
o    Törő Zsuzsanna
o    Dobozi Bence
o    Sztojnó Enikő
o    Horváth Attila
o    Pálosi Anna
o    Kovács Bernadett
o    Szvitil Gabriella
o    Horváth Veronika

12. b

o    Nemecz Regina
o    Halász Eszter
o    Szilágyi Edina
o    Proksa Judit
o    Lászka Enikő
o    Molnár Balázs
o    Zsiros Dávid
o    Christoph Emese
o    Nagy Attila
o    Schuszter Andrej
o    Bundics Márton
o    Plausin Andrea
o    Németh Brigitta
o    Tóth Ákos
o    Szilvási Anett
o    Lakics Fruzsina

12. c

o    Naum Mirella
o    Zakariás Anita
o    Nagy Dávid
o    Pálfy Zsuzsanna

11. b

o    Keresztény Zsófia

5. a

o    András Vince

Tantestületi dicséretben részesült:

  • Pest Megyei Történelmi Verseny 1. helyezett csapata:
  • o    Molnár Balázs 12. b
    o    Szilágyi Attila 12. b
    o    Matula Gábor 10. b
    o    Póth Antal 10. a
    o    Tóth Gábor 11. b
  • Kapcsolódó cikk >> erre <<

 

  • A Múzeum 1956 Emlékére Alapítvány pályázatán, országos versenyen:
    o    Farkas Eszter 12. c 2. helyezést ért el
  • o    Oltvári Beatrix 10. a különdíjat kapott
  • o    Ivanics Lilla 9. a  Nemzetközi Sziget Cup 2006. Ritmikus Gimnasztika versenyen elért 1. helyezéséért

    o    Kőszeri Virág 9. a  a X. Tököl Kupa Nemzetközi kick-box versenyen elért 1. helyezéséért
    o    Laszák Zoltán 10. b a X. Tököl Kupa Nemzetközi kick-box versenyen elért 1. helyezéséért

    o    Mikulik Júlia 10. b a Koracell Kupa Nemzetközi Női Kard Csapatversenyen a magyar válogatott csapattal elért 1. helyezéséért

    A Koracell Kupa Nemzetközi Női Kard Csapatversenyen 4. helyezett csapata:
    o    Nagy Zsófia 11. b
    o    Lilienberg Zsuzsanna 9. b
    o    Herbay Réka 9. b

    o    Spitzer Lili 11. b kajakozó a Maraton Magyar bajnokságon párosban elért 1. helyezéséért.