AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (2006/2007/4)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

február 7-én, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

 

 

 

Középfokú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

  • Pölöskei Tamás 9.b
    Koruhely Ákos 9.b
    Becz Péter 9.b
    Szabó Kitti 12.a
    Zsoldi Mariann 12.a
    Nemecz regina 12.b
    Szilágyi Attila 12.b
    Vezsenyi Dávid 12.b
    György Hunor 12.b
    Nagy Imre 12.c
    Papp András 12.c

 

Középfokú nyelvvizsgát tett német nyelvből:

  • Szentes Péter 8.a
    Studer Márton 12.a

Felsőfokú nyelvvizsgát tett német nyelvből:

  • Pálfy Zsuzsanna 12.c
    Repka Lilla 12.c

Középfokú nyelvvizsgát tett francia nyelvből:

  • Angler Nóra 12.a
    Bernát Barbara 12.a
    Debreceni Laura 12.a

 

Szóbeli dicséretben részesült:

  • Sós Györgyi 9.c a Csepel Kupa területi ping-pong versenyen 1. helyezést ért el.

Igazgatói dicséretben részesült:

Bancsi Eszter 5.b   Akrobatikus Rock’n’Roll Magyar Bajnokságon 7. helyezést ért el
Kircsák Zalán 5.b   Miklós Kupa Karate versenyen „fiú kumite B” kategóriában 1. hely
Hetei Bernadett 6.a   Ritmikus Gimnasztikában az évi összesítés alapján Pest megyében 1. lett
Bartos Ágnes 7.b   Miklós Kupa Karate versenyen „lány kata A2” kategóriában 3. hely
Kovács Péter 7. b   Miklós Kupa Karate versenyen „fiú kihon A1” kategóriában 3. hely
Rajna Renáta 9.a és Ivanics Lilla 9.a   a IV. Országos Amatőr Ifjúsági Táncművészeti Versenyen elért arany fokozatú teljesítményükért
Tóth Dorottya 10.b   Implom József megyei helyesírási versenyen 4. hely

A ráckevei szavalóversenyen elért eredményükért:

Balázs Dóra 8.b   1. hely
György Csilla 7.b  különdíjat kapott
Rukkel Veronika 10.c    2. hely
Piróth Erika 11.c  3. hely
felkészítő tanáruk: Gelencsérné Szarka Mária

  • A „Mit ránk hagytak a századok” történelmi verseny országos döntőjének 2. fordulójában szép sikert ért el a 10.a osztály csapata:

Szentesi Annamária
Tőkési Sándor
Raffay Kristóf
felkészítő tanáruk: Gelencsérné Szarka Mária

         A Művészeti est szereplői közül minden egyéni produkcióval, vagy kiscsoportban fellépő szereplő igazgatói dicséretben részesül, a fellépő egész osztályok tagjai pedig osztályfőnöki dicséretben részesülnek.

 

Tantestületi dicséretben részesült:

  • o Nagy Noémi 5.a a Dunakeszin rendezett Országos atlétika versenyen 60m síkfutásban 1. helyezett lett
    o
     Bujtor Xénia 6.b társastáncban többször teljesített 100%-os teljesítményéért és Ritmikus Gimnasztikában számos versenyen elért 1. helyezéséért
    o
     Tomin Márton 7.b Nemzetközi Kötöttfogású Birkózóversenyen 1. hely
    o Gál Veronika 12.c osztályos műugró, a 2006. évi Országos Csapatbajnokságon elért 1. helyezéséért
  • A „Ki tud többet Franciaországról?” nevű országos vetélkedőn a döntőben előkelő helyezést ért el a 12.a osztály csapata:

o Szabó Kitti
o Angler Nóra
o Bernát Barbara
o Debreceni Laura
felkészítő tanáruk: Miklósi Ilona

    • A Pest Megyei Matematika Versenyen diákjaink ebben az évben is szépen szerepeltek, név szerint:

 

  • o    Molnár Imre 10.a       1. hely
  • o    György Hunor 12.b     3.hely
    o   Horváth László 10.b   6. hely    
    o
       Proksa Judit 12.b      7. hely
  • felkészítő tanáraik: Herbayné Dudás Éva és Szerticsné Pinczés Mária

o    Lakics Fruzsina 12.b a Művészeti esten bemutatott Chicago c. tánc koreográfiájáért és betanításáért