AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (09/10/1)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

október 14-én, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

 

IGAZGATÓI DICSÉRETBEN RÉSZESÜLT
Angol nyelvből tett középfokú nyelvvizsgáért:

  • o Barlangi Kristóf (10. a)
    o Horváth Flóra (10. a)
    o Marton Marcell (10. a)
    o Pölöskei Péter (10. a)
    o Sümegi Zsuzsanna (10. a)
    o Darula Kamilla (10. a)
    o Angeli Bettina (10. b)
    o Bartos Ágnes (10. b)
    o Kabai Máté (10. b)
    o Kovács Péter (10. b)
    o Pukánszky Alexandra (10. b)
    o Vámosi Péter (10. b)
    o Zeke Angéla (10. b)
    o Becz Lilla (10. c)
    o Bék Judit (10. c)
    o Csibi Chynthya (10. c)
    o Eőry Noémi (10. c)
    o Horváth Bálint (10. c)
    o Kónya Brigitta (10. c)
    o Lovas Árpád (10. c)
    o Rákóczi Dorina (10. c)
    o Szabó József (10. c)
    o Valóczki Nikolett (10. c)
    o Antal Dániel (11. a)
    o Gengeliczky Gábor (11. a)
    o Bodnár Sándor (11. a)
    o Németh Nikolett (11. a)
    o Tóth Nóra (11. a)
    o Fenyővári Attila (11. a)
    o Gere Dániel (11. b)
    o Fülöp Ádám (11. b)
    o Gergely Zsófia (11. c)
    o Kollár Nóra (12. a)
    o Rajna Renáta (12. a)
    o Ivanics Lilla (12. a)
    o Farkas Szilvia (12. b)
    o Szeleczki Viktória (12. b)
    o Szeltner Petra (12. c)
    o Megyeri Tamás (12. c)
    o Bereck Ádám (13. c)
    o Bodnár Anett (13. c)
    o Demeter Fanni (13. c)
    o Klemencsics Diána (13. c)

Német nyelvből tett középfokú nyelvvizsgáért:

  • o Miskolczi Enikő (9. b)
    o Kubik Emese (9. b)
    o Bölöny Zsolt (10. c)
    o Éliás Boglárka (10. c)
    o Rapcsák Margit (10. c)
    o Tászler Tamás (10. c)
    o Nagy Ailen Anna (11. b)
    o Herbay Réka (12. b)

Francia nyelvből tett középfokú nyelvvizsgáért:

  • o Rukkel Veronika (13. c)

Orosz nyelvből tett középfokú nyelvvizsgáért:

  • o Balog Csilla (13. c)

A városi mesemondó versenyen elért eredményéért:

  • o Kovács Kristóf (5. a): 1. helyezés
    o Láng Eszter (7. b): 1. helyezés
    o Gál Adrienn (5. b): 2. helyezés
    o Sándor Bernadett (7. b): 3. helyezés

Az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Ferences lelkiség c. pályázatán, hitéleti kategóriában 1. helyezést ért el:

  • o Csibi Chynthya 10.c

A kosárlabda-gála szervezésében és lebonyolításában nyújtott segítségéért:

  • o Debreceni Gergő (9. b)
    o Törőcsik Marcell (10. a)
    o Kőrösi Bence (10. b)

Október 6-án este a Sárgaházban az aradi vértanúkra emlékeztünk. A városi megemlékezésen iskolánk végzős diákjai adtak színvonalas műsort. Köszönjük nekik, hogy ismét büszkék lehettünk a gimnázium tanulóira. 

Név szerint a 12. a osztályból:

  • o Agócs Bence
  • o Szűcs Miklós

- a 12. b osztályból:

  • o Bajnóczi Gabriella
  • o Bartha Hajnal
  • o Becz Péter
  • o Bukovszky Luca
  • o Derda Sándor
  • o Fáki László
  • o Farkas Fanni
  • o Farkas Szilvia
  • o Hadarits Flóra
  • o Herbay Réka
  • o Juhász Katalin
  • o Kecskeméti Ádám
  • o Kisszékelyi Péter
  • o Kontha Rebeka
  • o Koruhely Ákos
  • o Kutrucz Emese
  • o Lilienberg Zsuzsanna
  • o Miklósi Ádám
  • o Pölöskei Tamás
  • o Rónai Tamás
  • o Suszta Laura
  • o Szarvas Tibor
  • o Székely Anita
  • o Szelecki Viktória
  • o Tarsoly József
  • o Török Renáta
  • o Vándor Dávid

és a 13. c osztályból:

  • o Takaró Márk
  • o Csomor Tamás

 

 

TANTESTÜLETI DICSÉRETBEN RÉSZESÜLT

Angol nyelvből tett felsőfokú, C típusú nyelvvizsgáért:

  • o Fáki László (12. b)

Német nyelvből tett felsőfokú, C típusú nyelvvizsgáért:

  • o Bazsó Ivett (12. a)

Az október 6-i városi műsor szervezésében és rendezésében nyújtott segítségéért: 

  • o Frankó Petra (12. b)