AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (09/10/2)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

december 16-án, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

 

IGAZGATÓI DICSÉRETBEN RÉSZESÜLT
Angol nyelvből tett középfokú nyelvvizsgáért:

  • • Schwarz Lilla 10.b
    • Patyi Richárd 11.a
    • Lévai Sándor
    • Kuli Dániel
    • Pásztor Dániel 11.b
    • Kőszeri Virág
    • Bazsó Ivett 12.a
    • Szendrői László 12.b
  • • Takó Dalma 13.c

Német nyelvből tett középfokú nyelvvizsgáért:

  • • Szarvas Dávid 10.a
    • Nagy Máté 10.b
    • Bajnóczi Gabriella 12.b
    • Takó Dalma 13.c

 

A makádi szavalóversenyen:

      • arany fokozatot kapott:
        • Szász Júlia (8. b)
        • Csontos Katalin (10. a)
        ezüst fokozatot kapott:
        • Varga Eszter (5. b)
        • Gál Adrienn (5. b): 2. helyezés
        • Farkas Péter (9. c)
        bronz fokozatot kapott:
        • Gál Adrienn (5. b)
        • Tarjáni Olivér 5.a
        • Kovács Kristóf 5.a
        • Abonyi-Tóth Barbara 5.a
        • Sümegi Zsuzsanna 10.a
        • Budavári Sára 9.c
        • Pásztor Adrienn 9.c

Az Inárcson megrendezésre került megyei szavalóversenyen:

  • • 1.helyezést ért el Kovács Kristóf 5.a
    • 4. helyezést ért el Bartos Ágnes 10.b
    • különdíjat kapott Csontos Katalin 10.a

A taksonyi mesemondó versenyen elért eredményéért:

  • • Gál Adrienn 5.b
    • Láng Eszter 7.b
    • Czeglédy Levente 5.b
    • Kovács Kristóf 5.a
    • Sándor Bernadett 7.b

A Gloria Victis töténelmi verseny középdöntőjében 14. helyezést ért el a 10.c osztály csapata: 

  • • Csibi Chynthya
    • Eőry Noémi
    • Sziklai Vivien

A Gloria Victis töténelmi verseny középdöntőjében 21. helyezést ért el a 10.a osztály csapata:

  • • Papp Gábor
    • Prodán Gergely
    • Nagy Evelin

A Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulójában 5. helyezést ért el a 8.b osztály csapata:

  • • Takács Róbert
  • • Tóth Réka
  • • Nagy richárd
  • • Uri József

 

A Múzeum 1956 Alapítvány által kiírt versmondó verseny 4-10. helyén végeztek:

  • • Sümegi Zsuzsanna 10.a
  • • Rukkel Veronika 13.c

A Pest megyei matematikaverseny döntőjében elért eredmények:

  • • Csáki Edina 9.a (4. hely)
  • • Pölöskei Péter 10.a (3. hely)
  • • Weiner Zoltán 11.b (6. hely)
  • • Proksa Gabriella 11.a (10. hely)
  • • Katona Attila 11.b (13.hely)
  • • Eszes Dávid 13.c (2. hely)
  • • Pölöskei Tamás 11.b (5. hely)
  • • Dominguez Levente 13.c (9. hely)

Az október 23-i ünnepi műsorban való közreműködésükért, szervező munkájukért igazgatói dicséretben részesülnek:

  • • Bodnár Sándor
  • • Fodor Luca
  • • Gál Anna
  • • Radovits Roxána 11.a
  • • Cséfalvay Balázs
  • • Keresztes Dóra 11.b
  • • Walter Alexandra 12.c
  • • Mics Eszter 10.a
  • • Jécsai Bence 8.a

A szalagavató bál előtt, alatt és után nyújtott szervező és felügyelő munkájáért: 

  • • Gulyás Borbála 12.c
  • • Horváth Gergely 11.b
  • • Gál Anna 11. a)

A Ki mit tud? délutánjain és a Művészeti esten végzett kiemelkedő munkájukért igazgatói dicséretet kapnak a technikus csapat tagjai:

  • • Bárdosi Bence 7.b
  • • Benics Tamás 12.c
  • • Gere Dániel 11.b
  • • Horváth Bálint 10.c
  • • Sárácz Valter 7.b
  • • Szentes Péter 11.a

A Taksony Kupa teremlabdarúgó tornán való sikerükért:

  • • Zsubori Barnabás 6.b
  • • Rácz Tamás
  • • Piller Gergely 7.a
  • • Bódis Viktor
  • • Pintér Tamás
  • • Jécsai Bence 8.a
  • • Bartos Mátyás 8.b

A Szigetszentmiklósi Ifjúsági Parlament Egyesület által rendezett teremfoci tornán „SZIPE” kupát nyertek:

  • • Kós Botond
  • • Lugosi Bence
  • • Pintér Mihály 10.b
  • • Farkas Balázs 9.c
  • • Székely Anita 12.b

A városi környezetvédelmi vetélkedő elődöntőjén 3. helyezést ért el:

  • • Varga Réka 6.b

A Közösen Városunkért Egyesület által rendezett mese- és rajzpályázaton 2. helyezést ért el:

  • • Sándor Bernadett 7.b

A Radnóti szubjektív országos internetes irodalmi játékon elért eredményeiért

  • • 1. hely: 10.b csapata
  • • 3. hely: 10.c csapata

 

 

 

TANTESTÜLETI DICSÉRETBEN RÉSZESÜLT

Angol nyelvből tett felsőfokú, C típusú nyelvvizsgáért:

  • • Farkas Fanni Fruzsina (12. b)

Német nyelvből tett felsőfokú, C típusú nyelvvizsgáért:

  • • Németh Anna (11. b)
    • Rajna Renáta (12.a)

A Magyar Nyelv Éve alkalmából kiírt országos irodalmi és nyelvi pályázaton elért 3. helyezéséért

  • • Éliás Boglárka (10.c)

Az ÖKO-PACK nemzetközi környezetvédelmi fotópályázaton elért 1. helyezéséért

  • • Kosch Réka Mariann 13.c

Az október 23-i ünnepi műsorban való közreműködésükért, szervező munkájukért

  • • Sütő Gábor (12.c)
    • Szentes Péter (11.a)
  • • But Enikő (11.a)
  • • Studer Bence (11.a)
  • • Hégner Noémi (11.a)
  • • Fenyővári Attila (11.a)

A Gloria Victis történelmi verseny döntőjében elért 8. helyezésükért

  • • Schwarz Lilla (10.b)
  • • Bartos Ágnes (10.b)
  • • Zeke Angéla (10.b)

A Bolyai matematika csapatverseny országos döntőjében elért 7. helyezésükért

  • • Bodnár Patrik (5.b)
  • • Marsi Tamás (5.b)
  • • Czeglédy Levente (5.b)
  • • Bege Áron (5.b)