2013/2014-es tanév eredményei

VERSENYEREDMÉNYEK – JÚNIUS (2)

Faragó Dániel (5.a) az MTK U12-es labdarúgócsapatával megnyerte a Ljubljana Open 2014 nemzetközi utánpótlás labdarúgó tornát. A kép nagyításához kattints ide!
TIT számítástechnikai elméleti versenyén a különböző korcsoportokban a következő sikerek születtek: Fejes Dániel (7.a) országos 2., Máté Dominik (7.b) országos 3., Czirják Zoé (5.b) országos 4., Boldis Bercel (8.b) országos 5. lett az évfolyamán. 
...
Olvass tovább...

VERSENYEREDMÉNYEK – JÚNIUS

A Tolkien verseny országos döntőjében Igonda Réka (9.b), Varga Eszter (9.b) és Varga Réka (10.b) 1. helyezést ért el.

Piller Bálint (5.a) az ausztriai Villachban megrendezett nemzetközi gyerek kardversenyen 2., a budapesti országos bajnokságon 24. helyezést ért el.

Olvass tovább...

FIZIKAVERSENYEK

A Jedlik Ányos fizikaverseny, a Szilárd Leo atomfizika-verseny, az Öveges József fizikaverseny és a Hatvani István fizikaverseny országos döntőjében ebben a tanévben is kiválóan szerepeltek diákjaink.
A döntőbe jutott diákjaink névsora és helyezéseik a továbbiakban olvashatóak.
Felkészítő tanáraik Bülgözdi László és Juhász Róbert.

Olvass tovább...

ÁRPÁD ÖRÖKÉBEN TÖRTÉNELEMVERSENY

Az "Árpád örökében" országos történelemversenyen a 8.b osztályból Csesztregi Fanni, Magyar Boglárka, Némethi Boglárka és Paska Bernadett 14., Firnigl Nikolett, Kóti Henrietta, Marton Dóra és Szabó Gergely 17., Csipán Réka, Ficzere Márton, Prekop Zita és Szűcs Attila 22. helyezést értek el.  
Felkészítő tanáruk Tóthné Szilágyi Mária.
...
Olvass tovább...

VERSENYEREDMÉNYEK – MÁJUS

László Márton (10.b) a Nemes Tihamér országos számítástechnikai verseny döntőjében 34., Horváth Márk (9.a) pedig 88. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Czirjákné Mándity Ivett és Czita Zoltán.

Marsi Tamás (9.b) az Arany Dániel középiskolai matematika verseny országos döntőjében 14. lett. Felkészítő tanára Herbayné Dudás Éva és Papczun Mária.

Olvass tovább...

OLYMPOSI KALAND LEVELEZŐPÁLYÁZAT

A Szépművészeti Múzeum által meghirdetett  "Az olymposi kaland" c. országos levelezőpályázaton a 9.b osztály csapata  (Gál Adrienn, Gera Anna, Igonda Réka, Varga Eszter) feladatlapok kategóriában 2., az összesített versenyben 5. helyezést ért el.  Felkészítő tanáruk Ertl Péter.
...
Olvass tovább...