[media-tags media_tags=”2014/2015, Dudás Dorka” tags_compare=”AND” size=”thumbnail”]
[media-tags media_tags=”2014/2015, Dudás Dorka” tags_compare=”AND” size=”thumbnail”]
A Zrínyi matematikaverseny országos fordulójában
Antal Ákos (8.b) 33., Gyergyói Máté (9.b) 35. helyezést ért el.
A Varga Tamás 3 fordulós matematikaverseny országos döntőjén Bagyó Kinga (8.b) 96%-os teljesítménnyel az
5. helyen, Antal Ákos (8.b) a 27., Borsi Szilárd (7.b) pedig a
23. helyen végzett.
Felkészítő tanáraik: Kozma-Renge Krisztina és Tempfli Ágota
Bagyó Kinga (8.b) a május 9-én Szegeden rendezett XVI. Bendegúz nyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi verseny országos döntőjében a 8. évfolyamos kategóriában
1. helyezést ért el.
Felkészítő tanára Gelencsérné Szarka Mária volt.
A fotó nagyításához ide kattints!
Május 9-én Szolnokon a Curie Kémia verseny országos fordulójában Györök Bendegúz (8.b) 89%-os dolgozatával
a 11. helyezést érte el.
Felkészítő tanára Gladkov Hajnalka volt.
Gratulálunk!
A Szépművészeti Múzeum által rendezett országos, történelmi tematikájú, az “Egy birodalom bukása” című levelezőpályázaton a 10.b osztály csapata (Gál Adrienn, Gera Anna, Igonda Réka) a feladatlapok kategóriájában 1.,
az összesített versenyben 5. helyezést ért el.
A 8.a osztály csapata (Budaházy Csenge, Fejes Dániel,
Granc Klára, Károlyi Dorottya, Kontra Dávid, Liptai Dániel, Nemes-Kovács Dorottya, Németh Viktória, Pál Janka, Sóti Olivér, Vajtai Lili) a feladatlapok kategóriájában 2. helyezett lett.
Felkészítő tanáraik Ertl Péter és Dékányné Varga Krisztina voltak.
Az Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny döntőjében a Maiores kategóriában Gera Anna (10.b)
5. helyezést ért el, Varga Eszter (10.b) kiemelt dicséretben, Balla Júlia (9.a) pedig dicséretben részesült.
A Minores kategóriában Budaházy Csenge (8.a) és
Mátyási Klaudia (8.b) kiemelt dicséretet, Granc Klára (8.a) pedig dicséretet kapott.
Felkészítő tanáraik Nagy Judit és Virág Barnabás voltak.
Az Alapműveleti Matematika Verseny megyei fordulóján Fodor Dávid 1., Fodor Attila 2., Lengyel Dániel pedig
5. helyezést ért el, mindhárman 5.b osztályos tanulók.
Dávid bejutott a Marcaliban rendezendő országos döntőre.
Felkészítő tanáruk Szerticsné Pinczés Mária volt.
A fotó nagyításához ide kattints!
Szabó Máté (5.b) a Kenguru matematika verseny országos döntőjében 9. helyezést ért el.
Felkészítő tanára Szerticsné Pinczés Mária volt.
A díjátadón készült fotóhoz ide kattints!
A Curie Környezetvédelmi verseny országos fordulójában
a Csipán László és Soóky Árpád (7.b) alkotta csapat a
14. helyezést érte el.
Felkészítő tanáruk Gladkov Hajnalka volt.
Gratulálunk!
Az Orchidea-Pangea matematika verseny döntőjében
Borsi Szilárd (7.b) különdíjas, azaz 4. lett.
A versenyen 638 iskolából több, mint 55 ezer diák indult,
a döntőben minden iskolát minden évfolyamról egy diák képviselhette.
Felkészítő tanárai Kozma-Renge Krisztina és
Herbayné Dudás Éva voltak.
Szerticsné Pinczés Mária tanárnő április 19-én a különleges Medve Szabadtéri Matematika Csapatversenyen vett részt 36 diákkal. Az 1600 gyerek 4 és fél órán keresztül a Gellért-hegyet többször is keresztül-kasul bejárta, állomásról állomásra haladtak a csapatok egy térkép alapján, és minden állomáson egy matematika példát oldottak meg.
A Medvebocsok (5. és 6. osztály) kategóriában 250 csapatból a Palóczi Dániel, Marsi Ádám, Györök Ákos (5.b) összeállítású csapat 11., a Szabó Máté, Budaházy Béla, Fodor Attila (5.b) alkotta csapat pedig 14. helyezést ért el. Kismedve (7. és 8. osztály) kategóriában 19. lett a
Soós Tamás, Raisz Olivér, Árki Gergő (7.a) összeállítású csapatunk.
A Darabos Balázs, Dornbach Kristóf, Jakobcsics Imre, Ladányi Bence, Pálfi Zalán, Pataky András, Székely László, Tarsoly Gergely, Tinnyei Dániel, Varga Mihály, Zsubori Barnabás összeállítású csapatunk a Diákolimpia Pest megyei döntőjén amatőr kispályás labdarúgás VI. korcsoportban 2. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk Csernev József volt.
A fotó nagyításához ide kattints!