2015/2016-os tanév eredményei

VERSENY ÉS NYELVVIZSGAEREDMÉNYEK

A 2015/2016-os tanév összes verseny- és nyelvvizsgaeredménye megtalálható az innen
letölthető táblázatban.

A 746 eredményhez szívből gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!

Olvass tovább...

BALASSA TÖRTÉNELMI ÉS IRODALMI VETÉLKEDŐ

Június 11-én lezárult a Balassa: Arte & Marte országos történelmi és irodalmi vetélkedő, amelyen gimnáziumunk csapata első helyezést ért el.
Tagjai: Arnóti Anna (9.c), Komenda Dorottya (9.b),
Marosi Mónika (9.a) és Sóti Olivér (9.a)
Felkészítőtanár: Gelencsérné Szarka Mária

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

VÍZILADBA EREDMÉNYEK

Rohány Dániel (10.b) az OSC VSE ifjúsági vízilabda csapatával serdülő csapattagként BVLSZ Diapolo bajnoki bronz érmes, a MVLSZ Fiú OB nyugati csoportban pedig ezüst érmes lett.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

KAJAK DIÁKOLIMPIA

Június 3-án a Sukorón rendezett országos kajak diákolimpián Potoniec Vencel (6.a) 4-es csapathajóban 4. helyezést ért el.

Potoniec Zsófia (8.a) ugyanitt K1-ben 6., K4 csapathajóban
2. lett.

Fotók itt, itt és itt láthatóak.

Olvass tovább...

SAKKVERSENY

Június 5-én Barsi Botond (5.b) a Logic NI Open sakkversenyen ezüstérmes lett.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA

Pázmándi Marcell (8.b) az Országos Diákolimpia
atlétika döntő
jében 8. helyezést ért el.

Felkészítő tanára Szép Zsolt volt.

Olvass tovább...

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát-medencei döntőjében Poncsák Kincső (7. b) a 100-ból 91,5 pontot
elérve 17., Bercsényi Gábor (8.a) pedig 90,5 ponttal 18. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk Száger Erika volt.

Olvass tovább...

OKTV DOBOGÓSOK

Május 27-én az OKTV-n dobogós helyezést elért diákok és felkészítő tanáraik ünnepélyes eredményhirdetésen vettek részt. Iskolánkból Gera Anna (11.b) a dráma OKTV 1. helyezéséért, Lőcsei Virág (11.c) pedig a magyar nyelv OKTV 2. helyezéséért kapott elismerő oklevelet és jutalmat.
Felkészítő tanáraik Hajdú Zsoltné és Patai Ágnes voltak.

A díjátadón készült fotók itt és itt láthatóak.

Olvass tovább...

BENDEGÚZ AKADÉMIA TUDÁSBAJNOKSÁG

Barsi Botond (5.b) megnyerte a Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntőjét matematikából, az országos döntőn pedig 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára Csiszár Csilla volt.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

VÍVÓEREDMÉNYEK

Kovács Réka (6.b) május 28-án a korosztályos tőrvívó versenyen ezüstérmes lett.

Kovács Gergely (8.b) csapatban a serdülő országos bajnokságon bronzérmes lett.

A fotóhoz ide és ide kattints!

Olvass tovább...