2016/2017-es tanév eredményei

ORCHIDEA PANGEA MATEMATIKA VERSENY

Az Orchidea Pangea országos matematika verseny döntőjébe Agócs Gréta, Lengyel Lídia (5.a), Scharf Zoltán (6.a), Raisz Olivér (9.a) és Antal Ákos (10.b) jutott be.
Raisz Olivér országos 2., Scharf Zoltán 25., Lengyel Lídia 6. , Agócs Gréta 24. helyezést ért el.

Felkészítő tanáraik: Herbayné Dudás Éva, Kozma-Renge Krisztina és Kaszta Beáta

Olvass tovább...

CURIE KÉMIAVERSENY

Május 13-án Szolnokon a Curie Kémiaverseny országos döntőjében Nagybányai-Nagy Anna (8.a) 13., Csipán Kristóf (9.b) 15., Teimer Zsombor (8.a) pedig 16. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk Gladkov Hajnalka.

Olvass tovább...

LÁTVÁNYTÁNC MAGYAR BAJNOKSÁG

Az MLTSZ Magyar Bajnokságán Csík Noémi (5.a) nyílt kategóriában 2. helyezést, Kaáli Anna (5.a) latin-amerikai táncok kategóriában 5. helyezést ért el. A latin-amerikai táncok csoportban kategóriában mindketten 1. helyen végeztek és különdíjat kaptak a koreográfiáért.

A fotókat itt, itt és itt nézheted meg.

Olvass tovább...

ALAPMŰVELETI MATEMATIKA VERSENY

Az Alapműveleti Matematika Verseny megyei fordulójának eredményei a következők:

Lengyel Lídia (5.a) – 2. hely
Kiss Gábor Pál (5.b) – 5. hely
Gergely Zoltán (5.b) – 6. hely
Barsi Botond (6.b) – 2. hely
Kocsis Richárd (6.b) – 4. hely
Széles Tamás (6.a) – 5. hely
Fritz Johanna (6.a) – 6. hely
Szabó Máté (7.b) – 3. hely
Marsi Ádám (7.b) – 4. hely
Budaházy Béla (7.b) – 5. hely

Lengyel Lídia és Szabó Máté bejutottak az országos döntőbe.

Felkészítő tanáraik: Csiszár Csilla, Herbayné Dudás Éva, Kaszta Beáta, Kozma-Renge Krisztina, Szerticsné Pinczés Mária, Tóth Lászlóné

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

FÚVÓSZENEKARI FESZTIVÁL

Április 29-én Pécsváradon rendezték meg a magyarországi német ifjúsági fúvószenekarok VII. országos fesztiválját. Sipos Péter és Levente (5.b) trombita hangszeren játszanak a Vecsési Zeneiskola Ifjúsági Fúvószenekarában, amely együttes a minősítő versenyen 3. helyezést ért el.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA

Az atlétika diákolimpia összetett megyei versenyén a következő eredmények születtek:
egyéni összetett: Pete Attila (8.a): 5. hely, Buzás Kata (8.b):
12. hely
csapat összetett: 10. hely (Buzás Kata, Szederkényi Tünde (7.b), Szabó Zsófia (8.a), Szilágyi Dorka (8.a),
Polák Veronika (8.a))

Felkészítő tanáruk: Sándor Enikő

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

AKROBATIKUS ROCK AND ROLL BUDAPEST BAJNOKSÁG

A május 7-én megrendezett akrobatikus rock and roll Budapest Bajnokságon Magyar Luca (6.b) és Magyar Bendegúz (6.a), az Island Rock Csepel TSE versenyzői, serdülő páros kategóriában 10. helyezést értek el, ezzel kvalifikálták magukat a május 20-án megrendezésre kerülő Országos Bajnokságra. A versenyen Magyar Luca (6.b), nagyformációs csapatával 5. helyen végzett, mellyel szintén sikerült az országos kvalifikáció, illetve kisformációs csapatával 6. helyezést ért el.

Videó a páros táncról
Nagyformációs videó
Kisformációs videó

Olvass tovább...

ATLÉTIKA VERSENY

Május 3-án a területi atlétika versenyen a következő eredmények születtek:
lányok IV. korcsoport többpróba: 1. hely (Balog Bertina, Buzás Kata, Szederkényi Tünde, Szilágyi Dorka, Polák Veronika, Szabó Zsófia)
fiúk IV korcsoport többpróba: 1. hely (Fodor Attila, Fodor Dávid, Horváth Dániel, Ludányi Barnabás, Pete Attila, Sitkei Zolta)
lányok III. kcs.: 3. hely (Szalontai Rebeka, Granc Erika, Ludányi Csenge, Szegi Vikória, Kogyila Kata, Sitkei Zselyke)
fiúk III. kcs.: 5. hely (Bartha Levente, Csirke Dávid, Kovács Soma, Végh Balázs, Tornyos Benedek, Morva Botond)
Egyéni eredmények: Buzás Kata (8.b) és Pete Attila (8.a): 1. hely, Szederkényi Tünde (7.b):
7. hely.
A győztesek továbbjutottak a megyei döntőbe.

Olvass tovább...

KAJAKEREDMÉNY

Potoniec Zsófia (9.a) az április 29-én rendezett
A-Híd Építő Kupán 3. helyezést ért el.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

VÍVÓ DIÁKOLIMPIA

A Syma csarnokban megrendezésre kerülő 3 napon át tartó Vívó Diákolimpián egyéni férfi tőr II. korcsoport kategóriában Gergely Zoltán (5.b) diákolimpiai bajnok lett.

Csapat férfi tőr III. korcsoport kategóriában Csirke Dávid (6.b), Dél Ákos (5.a) és Gergely Zoltán (5.b) 1. helyezést értek el.
Felkészítő edzőjük Gombola András

A fotókat itt és itt nézheted meg.

Olvass tovább...