2017/2018-as tanév eredményei

AEROBIKVERSENY

A május 12-én Soroksáron megrendezésre került országos aerobik versenyen Rainer-Micsinyei Anna és Sipos Tímea (8.b) kombishow kategóriában I. helyezést, duó kategóriában II. helyezést értek el.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

FLOORBALLVERSENY

Május 14-én iskolánk fiú floorball IV. korcsoportos csapata újra első helyezést ért el az unihoki országos versenyen.

Csapattagok: Fodor Attila, Fodor Dávid, Sándor Tamás,
Ludányi Barnabás, Ari Alex, Szabó Máté
és Szabó Ákos.

Olvass tovább...

MEDVE SZABADTÉRI MATEKVERSENY

Május 6-án Szegeden a Medve Szabadtéri Matekversenyen a Hague Róbert, Hangyási Kornél, Ferencz Márton (5.a) összeállítású csapat a 35. helyen végzett és Arany fokozatot kapott.

Felkészítő tanár: Herbayné Dudás Éva

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

TUDÁSBAJNOKSÁG

Hague Róbert (5,a) a Tudásbajnokság megyei döntőjén irodalom tantárgyból 1. helyezett lett, így bejutott az országos döntőbe.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

DÍJUGRATÓ VERSENY

Alföldi Karolina (6.b) a Gyermek-és Pónilovasok Országos Szövetsége által Ráckevén 2018. május 6-án rendezett országos fedett pályás döntőn “Díjugratás Nagy ló 80 cm” kategóriában 2., “Díjugratás nyílt “ kategóriában szintén 2. helyezést ért el.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

KORTÁRS MŰELEMZŐ VERSENY

A Kortárs Műelemző verseny írásbeli, esszé és szóbeli pontjait összesítve a következő eredmények születtek:

Középiskola:
2. hely: Horváth Barnabás (9.c)
3. hely: Piller Bálint (9.a)
4. hely: Gyüre Anna (9.b)
5. hely: Szilágyi Enikő (9.b)

Általános iskola:
3. hely: Ujvári Adél (8.b)
5. hely: Murvai Anna (7.b)

csak az írásbelin vett részt:
Pusoma Dóra (7.b): 91 pont/100 pont, ami a legmagasabb volt az általános iskolások között
Szilágyi Anna (12.b): 95 pont/100 pont, ami a legmagasabb volt az középiskolások között

Felkészítő tanár: Dékányné Varga Krisztina

Olvass tovább...

CURIE KÉMIAVERSENY

A Curie Kémiaverseny országos döntőjében Csipán László 7., Csipán Kristóf (10.b) pedig 15. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Gladkov Hajnalka

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

KENGURU ÉS ORCHIDEA-PANGEA MATEMATIKAVERSENYEK

Barsi Botond (7.b) a Kenguru Nemzetközi Matematikaversenyen országos 2. helyezést ért el,
ugyanitt Pintér Benedek (5.b) 11. helyezett lett.

Az Orchidea-Pangea Matematikaverseny országos döntőjében Almási-Füzi Dávid (6.b) 1. helyezett, Barsi Botond (7.b) 3. helyezett lett, Marsi Ádám (8.b) pedig különdíjat kapott.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

KAJAKVERSENY

Potoniec Zsófia (10.a) május 12-én a Szegeden rendezett országos ifi kajak rangsorolón párosban (Szellák Szabinával) 500 m-en harmadik lett.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

MEDVE SZABADTÉRI MATEKVERSENY

Összesen 36 csapattal, 102 gyerekkel utaztunk a
Medve Szabadtéri Matekversenyre.
A Medvebocs kategóriában 575 csapat, a Kismedve kategóriában 424 csapat indult.

A kisebbeknél (5-6.) 23 csapatunkból 11 Aranymedve, a többi Ezüstmedve fokozatot ért el, a nagyobbaknál (7-8.) 13 csapatból 6 Aranymedve, 5 Ezüstmedve lett.

Kiemelkedő eredmények:
Medvebocsoknál 14. helyezést ért el Lengyel Lídia, Gurney Anna May, Agócs Gréta 6.a-s csapat, felkészítő tanáruk Kaszta Beáta.
Medvebocsoknál 17. helyezést ért el Almási-Füzi Dávid, Kiss Gábor, Pál Rajmund Huba 6.b-s csapat, felkészítő tanáruk Tóth Lászlóné, Szerticsné Pinczés Mária.
Medvebocsoknál 18. helyezést ért el Szabó Ákos, Szederkényi Ákos, Répási Balázs 6.b-s csapat, felkészítő tanáruk Szerticsné Pinczés Mária.
Kismedvéknél 9. helyezést ért el Budaházy Béla, Marsi Ádám, Szabó Máté 8.b-s csapat,
felkészítő tanáruk Szerticsné Pinczés Mária.
Kismedvéknél 19. helyezést ért el Barsi Botond, Scharf Zoltán, Tornyos Benedek 7.b-s csapat, felkészítő tanáruk Csiszár Csilla, Herbayné Dudás Éva.
Kismedvéknél 22. helyezést ért el Kocsis Richárd, Magyar Luca 7.b-s csapat, felkészítő tanáruk Csiszár Csilla.

A legtöbbet gyalogló csapat Szabó Ákos, Szederkényi Ákos, Répási Balázs csapata, 9470 métert tettek meg a verseny során, s mindössze 100 méterrel kevesebbet a Pintér Benedek, Zoltai Dominik, Hajdu Bálint 5.b-s csapat.

Nagyon jó hangulatú program volt, eredményektől függetlenül jól érezték magukat a gyerekek a rekord létszámú 4000 diák társaságában.

A részletes eredményeket itt olvashatod, a csoportképet pedig itt nézheted meg.

Olvass tovább...

JEDLIK ÁNYOS FIZIKAVERSENY

A Jedlik Ányos fizikaverseny eredményei:
Almási Bence (5.b): országos 2. helyezés
Pintér Benedek (5.b): országos 3. helyezés.
Lengyel Lídia (6.a): országos 3. helyezés
Fejes Fanni (6.b): országos 3. helyezés

Felkészítő tanár: Bülgözdi László

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...