2017/2018-as tanév eredményei

GOKART VERSENY

Kacor Levente (5.a) október 14-én a Kecskeméten megrendezett gokart versenyen Minimax kategóriában
1. helyen végzett.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

NEMZETKÖZI KARATE VERSENY

Polák Veronika (9.a) a Szombathelyen 8 ország részvételével megrendezett nemzetközi karate versenyen a VII. kategória női KATA versenyszámban 3. helyezést ért el.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

BIRKÓZÓ BAJNOKSÁG

Iváncsics Babita (8.a), a Tököli BSE Birkózó Szakosztályának versenyzője 2017. október 8-án a Kaposváron megrendezett Serdülő Leány Országos Birkózó Bajnokságon bronzérmes lett.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

KARATE VERSENY

Dudás Dorka Edina (8.a) a Szombathelyen 2017. október 08-án megrendezett Goju Cup Nemzetközi Karate Versenyen kumite versenyszámban ezüstérmet szerzett.

Olvass tovább...

BENEDEK ELEK MESEMONDÓ VERSENY

Szigetszentmiklóson a városi Benedek Elek mesemondó versenyen az 5-6 osztályosok között Rácz Péter (5.a) 3. helyezést ért el, Sebők Boglárka (5.a) pedig különdíjban részesült.

A fotóhoz ide és ide kattints!

Olvass tovább...

ERICSON DRON CHALLANGE VERSENY

A szeptember 30-án megrendezett Ericson Dron Challange versenyt iskolánk csapata nyerte az Ericson mérnökcsapatát is megelőzve. A csapat tagjai: Rónai-Kovács Martin, Raisz Olivér, Tóth László, Somorjai Bálint és Deminger Bence.

Olvass tovább...

RE:FORMÁCIÓ 500 VETÉLKEDŐ

A Re:formáció műveltségi vetélkedő országos döntőjében a Fábián Flóra, Granc Klára, Pál Janka, Sághi Vanda és Simon Orsolya alkotta csapat 6. helyezést ért el, és elutazhat Wittenbergbe, a reformáció bölcsőjébe.

Felkészítő tanáruk Gelencsérné Szarka Mária volt.

Olvass tovább...

PETŐFI SÁNDOR SZAVALÓVERSENY

Dunaharasztiban a Petőfi Sándor városi szavalóversenyen 5-6.osztályos kategóriában Hague Róbert (5.a) 1., Rácz Péter 2. helyezést, a 7-8. évfolyamosok között Rainer-Micsinyei Anna (8.b) pedig 2. helyezést ért el.

A fotókat itt, itt és itt nézheted meg.

Olvass tovább...