2018/2019-es tanév eredményei

FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ

Iskolánk csapata január 19-én az 5-ös korcsoportban megnyerte a kispályás floorball diákolimpia országos döntőjét.
A csapat tagjai: Ludányi Barnabás, Zala Kristóf, Szabó Ákos, Szabó Máté, Fodor Attila, Fodor Dávid.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA

Potoczki Dominika (9.c) január 12-én az Úszás Diákolimpia Pest megyei döntőjében 100 m mellen 2., 100 m háton pedig 4. helyezést ért el.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

ANGOL TERÜLETI SZAVALÓVERSENY

A december 13-án Halásztelken megrendezett angol területi versmondó versenyen Hague Róbert (6.a) 1., Pusoma Dóra (8.b) és Minyó Ingrid (5.b) 2. helyezést értek el kategóriájukban. Minyó Ingrid a közönségdíjat is elnyerte.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

RITMIKUS SPORTGIMNASZTIKA VERSENY

December 9-én a Pozsonyban megrendezett ritmikus sportgimnasztika versenyen Baloga-Barthi Boglárka (5.b) csapatversenyben 3. helyen végzett.

Szabadszállási Kira (6.a) duo gyakorlatával 4. helyezést szerzett.

A fotót itt és itt nézheted meg.

Olvass tovább...

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJE

A december 8-án Budapesten megrendezett Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjében a következő eredmények születtek:

8. évfolyam: 2. hely: Cirici Alexandra, Gréczi Lilla, Virág Villő
Felkészítő tanár: Patai Ágnes, Száger Erika

7. évfolyam: 9. hely: Ambrus Amira, Bejczy-Kovács Ádám, Serfőző Bence, Lupa Angelika
Felkészítő tanár: Tóthné Őry Katinka

6. évfolyam: 13. hely: Hague Róbert, Rácz Péter, Sebők Boglárka, Számadó Noémi
Felkészítő tanár: Hajdu Ágnes

A fotókat itt és itt nézheted meg.

Olvass tovább...

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY DÖNTŐJE

Az Országos Bolyai Matematika Csapatverseny döntőjének eredményei:

5. osztály: 5. helyezett – Baloga-Barthi Boglárka, Tóth Zoé Réka, Mikó Zalán Norbert, Tóth Gergely
Felkészítő tanár: Papczun Mária

6. osztály: 6. helyezett – Hajdu Bálint, Almási Bence, Zoltai Dominik, Pintér Benedek
Felkészítő tanár: Kozma-Renge Krisztina

7. osztály: 9. helyezett – Illés Gréta, Lengyel Lídia, Agócs Gréta, Dél Ákos
Felkészítő tanár: Kaszta Beáta

8. osztály: 12. helyezett – Barsi Botond, Kocsis Richárd, Vida Norbert, Tornyos Benedek
Felkészítő tanár : Csiszár Csilla

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

BKGDSE VOLLEYBALL SZAKOSZTÁLY

2018 őszén iskolánkban megalakult a BKGDSE Volleyball szakosztály, ahol egyesületi szinten folynak a röplabda edzések.

Első eredményünk: A BKGDSE Volleyball U13 lány csapata
az Országos Mini Bajnokságon a 4. helyen végzett az első fordulóban.

Toborzó:
A BKGDSE Volleyball szakosztály 2007-es és 2008-as születésű fiúknak és lányoknak, kezdőknek és haladóknak, megfelelő edzési feltételeket, versenyeztetési lehetőségeket biztosít.
Gyere el te is az edzésekre, legyél csapatunk oszlopos tagja!
Jelentkezni folyamatosan lehet.

Érdeklődni és jelentkezni a sandoreniko@freemail.hu címen lehet, vagy hétfőnként 15 órától a Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnáziumban (tornaterem).

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

KARDVÍVÓ VERSENY

Pintér Dorottya (8.b) a december 8-án megrendezett Gerevich-Kovács-Kárpáti Országos Kardvívó Versenyen 3. helyezést ért el.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

BEM-KUPA TÁNCVERSENY

A december 9-én Mogyoródon megrendezett 29. Bem-Kupán Almási Bence (6.b) párjával, Almási Rékával Junior I E Standard táncokból 4. helyezést ért el.
Szakács Kitti (6.a) és párja, Kun Marcell Junior I E Standard táncokból 6. helyezést ért el.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

GOKART BAJNOKSÁG

December 8-án volt a Magyar Gokartszövetség díjátadója. Kacor Levente (6.a) a 2018-as Magyar Gokart Bajnokságot a 4. helyen a közép-európai CEE Rotax Bajnokságot pedig a 6. helyen teljesítette minimax kategóriában.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

BEM-KUPA TÁNCVERSENY

Kaáli Anna (7.a) és Fedelin Márk december 9-én Mogyoródon a Bem-kupán latin C osztályban saját és ifi korosztályban is első helyezést ért el.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...