2018/2019-es tanév eredményei

SZINKRONÚSZÓ ORKA KUPA

A március 22-én Székesfehérváron megrendezett szinkronúszó Orka Kupán Lukács Zoé (5.a) 1. helyezést ért el kategóriájában a XXII. Budafóka SE színeiben.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

RITMIKUS GIMNASZTIKA VERSENYEK

Potoczki Patrícia (9.c) ritmikus gimnasztika versenyeken a következő eredményeket érte el:
március 2. Kisép-Generál Garden Szigetszentmiklós Kupa: összetett 1. hely, karika 1. hely, buzogány 1. hely
március 9. Gloriett Kupa: összetett 2. hely, karika 2. hely, buzogány 1. hely
március 22. Monor, Kelet-Magyarországi Regionális Diákolimpia: karika 3. hely, buzogány 1. hely

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

ÁBEL JENŐ LATIN VERSENY

Az Ábel Jenő Latin Tanulmányi Verseny országos döntőjébe jutott Bedő Bátor (7.a), Gréczi Lilla (8.a), Sámson Boglárka (8.b), Pálinkás Maja (10.a) és Székely Kata (10.b).

Felkészítő tanárok: Talabér Miklós és Talabér-Nagy Judit

Olvass tovább...

HYPERION ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENY

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara által meghirdetett Hyperion Országos Tanulmányi Verseny döntőjében, ahol a görög-római kultúrából adtak számot tudásukról a versenyzők, a 8. a osztály tanulói kiválóan szerepeltek.
A csapatversenyben Kovács Dorka – Fazekas Emília – Cseresznyés Karina a 14., Gréczi Lilla Boglárka – Zémann Brigitta a 18. helyezést érte el, míg Springer Nóra Szófia az egyéni kategóriában 2. lett.
A tanulók a Szépművészeti Múzeumban ünnepélyes keretek között vehetik át jutalmaikat.

Tanárunk: Hajdú Zsoltné

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

ZRÍNYI MATEMATIKAVERSENY MEGYEI FORDULÓJA

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában az alábbi eredmények születtek:

5. osztály: Urspringer Frida 11. hely, Henter Dóra 12. hely, Bakonyi Inez 13. hely
6. osztály: Pintér Benedek 2. hely – továbbjutott az országos döntőbe, Anghelyi Gergő 16. hely, Almási Bence 14. hely, Takács Flóra 20. hely

7. osztály: Almási-Füzi Dávid 1. hely – továbbjutott az országos döntőbe, Illés Gréta 8. hely, Lengyel Lídia 9. hely, László Sarolta 14. hely, Agócs Gréta 17. hely, Fejes Fanni 20. hely
8. osztály: Barsi Botond 3. hely – országos fordulóba jutott, Kocsis Richárd 12. hely
9. osztály: Szabó Máté 1. hely – országos fordulóba jutott, Marsi Ádám 9. hely
11. osztály: Borsi Szilárd 1. hely – országos fordulóba jutott, Raisz Olivér Iván 5. hely, Bercsényi Gábor Marcell 9.hely

A díjátadón készült fotókat itt, itt és itt láthatod.

Olvass tovább...

NÉMET FELSŐFOKÚ NYELVVIZSGA

Német nemzetközi felsőfokú ECL nyelvvizsgát szerzett Abrous Melika Amina, Berecz Luca, Horváth Dóra, Solymosi Attila (12.c), Gombás Lilla (12.b) és Takács Levente (12.a).

Felkészítő tanáruk: Fritzné Terbe Krisztina

Olvass tovább...

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY DÖNTŐJE

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében Antal Ákos, Fejes Dániel, Györök Bendegúz és Pálfi Zalán
12. évfolyamos diákunk 7. helyezést ért el.

Felkészítő tanáraik: Tempfli Ágota és Papczun Mária

Olvass tovább...