2019/2020-as tanév eredményei

CSEPEL-SZIGET IFJÚ TEHETSÉGEI

A Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola idén is megrendezte a Csepel-sziget Ifjú Tehetségei Regionális Képző- és Iparművészeti pályázatát. A beérkezett munkák zsűrizésére még sor került 2020. március 14-én, de a járványhelyzet miatt az ünnepélyes eredményhirdetést és kiállítás megnyitót szeptember végén rendezik meg.

A díjazottak névsora itt olvasható, az alkotásokból készült katalógus pedig itt tekinthető meg.

Olvass tovább...

ÁBEL JENŐ LATIN VERSENY DÖNTŐ

Az Ábel Jenő országos latin verseny online megrendezett döntőjében minores kategóriában Bedő Bátor (8.a) 2. helyezést ért el, Illés Gréta (8.a) pedig kiemelt dicséretet kapott.
Maiores kategóriában Merész Flóra (10.a) és Ujvári Adél (10.b) dicséretben részesült.

Felkészítő tanárok: Talabér Miklós és Talabér-Nagy Judit

Olvass tovább...

TÚZOK TUSA TERMÉSZETISMERETI VERSENY

A szigetszentmiklósi Úszólápi Gémek csapata nyerte a Túzok Tusa 2020 természetismereti versenyt.
Úszólápi Gémek: Vásárhelyi Péter (8.a), Vásárhelyi Valéria (7.a) és Balázs Bercel (Ady Endre Gimnázium).
A versenyen a 10. évforduló alkalmával a „10 év 10 próba” témakörben tesztelték a versenyzőket, a feladatokat egy levelező fordulóban lehetett megoldani és beküldeni.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

LUDWIG KOMPLEX RAJZVERSENY

A Ludwig komplex rajzversenyen a következő eredmények születtek:
12. évfolyam: Kolba Éva (12.c) – 2. hely
11. évfolyam: Szilágyi Dorka (11.a) – 2. hely,
Horváth Barnabás (11.c) – 6. hely,
Holecz Mária (11.c) – 10. hely

Felkészítő tanár: Dékányné Varga Krisztina

Diákjaink alkotásai a képre kattintva tekinthetőek meg.

Olvass tovább...

OROSZ OKTV

Az orosz OKTV-n Tornyos Kata (12.b) 8. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Szilágyi Mária

Olvass tovább...

OLASZ OKTV

Az olasz nyelv OKTV-n Fábián Flóra (12.b) 15. helyezett lett.

Felkészítő tanára: dr. Ertl Péter

Olvass tovább...

VIZUÁLIS KULTÚRA OKTV

A vizuális kultúra OKTV-n Holecz Mária (11.c) 13.,
Horváth Barnabás (11.c) pedig 18. helyezett lett.

Felkészítő tanáruk: Dékányné Varga Krisztina

Olvass tovább...

MAGYAR NYELV OKTV

A magyar nyelv OKTV-n Poncsák Kincső (11.b) 3. helyezett lett a 2. fordulós eredményei alapján.

Felkészítő tanára: Patai Ágnes

Olvass tovább...

FÖLDRAJZ OKTV

A földrajz OKTV-n Pintér Levente (11.b) a 35. helyen végzett.
A döntőt nem rendezték meg, a helyezés a 2. forduló pályamunkája alapján történt.

Felkészítő tanára: Sete Krisztina

Olvass tovább...

ÁBEL JENŐ LATIN VERSENY

Nyolc diákunk jutott be az Ábel Jenő országos latin verseny döntőjébe, melyet online formában szerveznek meg áprilisban.

minores kategória: Almási-Füzi Dávid (8.b), Bedő Bátor (8.a), Illés Gréta (8.a), Tóth Kata Laura (8.b)

maiores kategória: Benyovszky Gyönygyvér (10.b),
Gréczi Lilla (9.a), Merész Flóra (10.a), Ujvári Adél (10.b)

Felkészítő tanárok: Talabér Miklós és Talabér-Nagy Judit

Olvass tovább...