2019/2020-as tanév eredményei

MAGYAR NYELV OKTV

A magyar nyelv OKTV-n Poncsák Kincső (11.b) 3. helyezett lett a 2. fordulós eredményei alapján.

Felkészítő tanára: Patai Ágnes

Olvass tovább...

FÖLDRAJZ OKTV

A földrajz OKTV-n Pintér Levente (11.b) a 35. helyen végzett.
A döntőt nem rendezték meg, a helyezés a 2. forduló pályamunkája alapján történt.

Felkészítő tanára: Sete Krisztina

Olvass tovább...

ÁBEL JENŐ LATIN VERSENY

Nyolc diákunk jutott be az Ábel Jenő országos latin verseny döntőjébe, melyet online formában szerveznek meg áprilisban.

minores kategória: Almási-Füzi Dávid (8.b), Bedő Bátor (8.a), Illés Gréta (8.a), Tóth Kata Laura (8.b)

maiores kategória: Benyovszky Gyönygyvér (10.b),
Gréczi Lilla (9.a), Merész Flóra (10.a), Ujvári Adél (10.b)

Felkészítő tanárok: Talabér Miklós és Talabér-Nagy Judit

Olvass tovább...

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY

A Zrínyi Ilona matematikaverseny területi fordulójában az alábbi eredmények születtek:

5. osztály: csapatban második helyezés, egyéniben:
Kis-Szabó Zsóka 17., Cseh Lili 18, Iliás Eszter 9.

6. osztály: csapatban (Kisjuhász Lilla, Henter Dóra, Dudás Benedek) második helyezés, egyéniben: Henter Dóra 7. hely

7. osztály: csapatban (Anghelyi Gergő, Takács Flóra, Pintér Benedek) első helyezés,
egyéniben: Gibárti Attila 12., Anghelyi Gergő 10., Takács Flóra 5., Pintér Benedek 3.

8. osztály: csapatban (Almási-Füzi Dávid, Fejes Fanni, László Sarolta) első helyezés,
egyéniben: Almási-Füzi Dávid 1., Fejes Fanni 2., László Sarolta 6., Illés Gréta 11., Szabó Ákos 13.

9. osztály: Barsi Botond 1. hely

12. osztály: Borsi Szilárd 1. hely

Olvass tovább...

ORSZÁGOS INFORMATIKAI TANULMÁNYI VERSENY

Az Országos Informatikai Tanulmányi Verseny döntőjében a következő eredmények születtek:

5-8. évfolyam:
Almási Füzi Dávid – 12. hely, Rosta Nándor – 31. hely  

9-10. évfolyam: Vida Norbert – 40. hely, Veréb Dávid – 43. hely, Széles Tamás – 54. hely

Felkészítő tanárok: Csiszár Csilla és Czita Zoltán

Olvass tovább...

FELSŐFOKÚ NÉMET NYELVVIZSGÁK

A 12.ac német fakultációs csoportból nemzetközi német komplex felsőfokú nyelvvizsgát szerzett Potoniec Zsófia, Kovács Levente, Kovács Orsolya, Vígh László, Zsubory Regina (12.a), Budavári Katalin, Kolba Éva és Horváth Petra (12.c).

Felkészítő tanáruk: Fritzné Terbe Krisztina

Olvass tovább...

MAGYAR FELTALÁLÓK VERSENY

2020. február 11-én rendezték meg az Országos Magyar Feltalálók, Tudósok és Felfedezők Versenyt. Gimnáziumunk csapata kiváló teljesítményt nyújtott, de egy technikai probléma miatt nem jutott be az országos döntőbe.
Csapattagok: Anghelyi Gergely, Ferencz Márton, Hague Róbert, Rácz Péter

Felkészítő tanár: Hübér Magdolna

A csoportképet itt nézheted meg.

Olvass tovább...

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY DÖNTŐ

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjén
6. helyezést ért el a 10. évfolyamos csapatunk.
Tagjai: Csermely Brúnó (10.c), Marsi Ádám (10.b),
Szabó Máté (10.b), Veréb Dávid (10.a)

Felkészítő tanár: Szerticsné Pinczés Mária és Papczun Mária

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

TAEKWON-DO ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

Miklós Máté Dániel (5.b) a február 28-án Mogyoródon megrendezett Taekwon-do Országos Bajnokságon formagyakorlatban magyar bajnoki III. helyet szerzett.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...