Kategória: 2020/2021-es tanév eredményei

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

A Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen 1. helyezést
ért el a 9-12. osztály számára rendezett versenyen,
Budapest – Buda és Pest megye körzetben
Cirici Alexandra, Gréczi Lilla és Virág Villő (10.a).

Felkészítő tanárok: Hajdu Ágnes és Patai Ágnes

NŐI TŐR MAGYAR KUPA

Kovács Réka (11.b) a hétvégén rendezett Kadet Női Tőr Magyar Kupa versenyen egyéniben aranyérmes lett. A vasárnapi Junior Női Tőr Magyar Kupa versenyen az 5. helyen végzett.

A fotót itt nézheted meg.

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójából három csapatunk jutott az országos döntőbe:

5. évfolyam: Tornai Ilona, Szappanos Luca, Schreiner Viktória, Plánk Lilien
Felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária

6. évfolyam: Rozgonyi Gréta, Deli Gréta, Balogh Kincső, Baloga-Barthi Boglárka
Felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária

8. évfolyam: Hague Róbert, Rácz Péter, Pintér Benedek, Számadó Noémi
Felkészítő tanárok: Száger Erika, Gelencsérné Szarka Mária

Pest megye-délkelet körzet tanári fődíjasa: Gelencsérné Szarka Mária

A további eredmények itt olvashatóak.

BALATON KUPA TÁNCVERSENY

Seregi Zita (5.a) október 24-én a Magyar Látványtánc Szövetség által megrendezett Balaton Kupa országos táncversenyen B. musical szóló kategóriában 2. helyezést ért el.

A fotót itt nézheted meg.

KARATE EREDMÉNYEK

November 7-én került megrendezésre a Hayashi Magyar WKF Karate Liga bajnoksága Bátaszéken, ahol Illés Péter Bálint (5.a) 2. helyezést ért el.

Peti szeptember 26-án a Miskolcon megrendezett Avas-kupán 3. helyen végzett.

A fotóhoz ide kattints!

FELNŐTT NŐI TŐR MAGYAR KUPA

Kovács Réka (11.b) a hétvégén rendezett Felnőtt Női Tőr Magyar Kupa versenyen egyéniben 8. helyezést ért el. A vasárnapi csapatversenyen a Törekvés SE felnőtt csapatának tagjaként aranyérmes lett.

A fotókat itt és itt nézheted meg.

FELNŐTT KARDVÍVÓ MAGYAR KUPA

A hétvégén megrendezett Felnőtt Kardvívó Magyar Kupán Pintér Levente (12.b) 8. helyezést ért el, ezzel bekerült a junior magyar válogatottba.

A fotót itt nézheted meg. (A dobogó tetején Szilágyi Áron kétszeres olimpiai bajnokunk.)

BENEDEK ELEK MESEMONDÓ VERSENY

Rácz Péter (8.a) a Szigetszentmiklósi Városi Könyvtár és
Közösségi Ház által szervezett területi Benedek Elek online mesemondó versenyen 7-8. osztályos kategóriában közönségdíjas lett.

A fotóhoz ide kattints!

JEDLIK FIZIKAVERSENY

Az elmúlt tanévben megredezett Jedlik fizikaverseny eredményeiről az őszi szünet előtt értesültünk. Mivel a döntő elmaradt, így végleges végeredmény nem született, de az első fordulóban kiváló eredményt elért tanulóink oklevelet kaptak.

A csapat tagjai: Fejes Fanni (9.b), Nagy Kristóf (9.a), Balogh Péter, Sebők Boglárka (8.a), Pintér Benedek (8.b) és Lamper Szilárd (7.a)

Felkészítő tanárok: Bartha Annamária, Szíj Orsolya és Hübér Magdolna

A fotót itt nézheted meg.

RITMIKUS GIMNASZTIKA ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

Pál Bernadett (5.b) az október 24-én megrendezett Ritmikus Gimnasztika Országos Bajnokságon versenysport III. osztályban szabad gyakorlattal 9.,  karikával és összetettben 13. helyen végzett.

AUTÓSPORT

Bucsi Attila (7.a) lett a Swift Cup Europe junior bajnoka 2020-ban 1.6-os kategóriában.

A fotót itt nézheted meg.

MAGYAR KUPA TŐRVERSENY

Kovács Réka (11.b), a Törekvés SE sportolója, a hétvégén rendezett Magyar Kupa tőrversenyen kadet korosztályban 3. helyezést ért el.

A fotót itt nézheted meg.

Következő oldal »