sport

FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ

Január 21-én a kispályás Floorball Diákolimpia országos döntőjében Komáromban a IV. korcsoportban iskolánk fiú csapata minden mérkőzését megnyerve 1. helyezést ért el.

Csapattagok: Sándor Tamás, Fodor Attila, Fodor Dávid, Szabó Ákos, Szabó Máté és Vásárhelyi Péter

Edzők: Sándor Enikő és Sándor Csaba

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA

A Diákolimpia országos elődöntőjében fiú röplabda “A” kategóriában, ahol egyesületben igazolt sportolók is játszanak, iskolánk csapata 2. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Pálfi Zalán, Solymosi Attila, Pintér Szabolcs, Ambrózy Márk, Kovács Patrik, László Gergely, Ficzere Márton, Antal Ákos, Somorjai Bálint, Farkas Dániel és Fejes Dániel.
Felkészítő tanáruk Csernev József.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

RÖPLABDA MIKULÁS KUPA

Az Ádám Jenő Általános Iskolában megrendezett röplabda Mikulás Kupán a Szalontai Rebeka, Sámson Boglárka, Timár Réka, Scharf Gerda, Ludányi Csenge, Schuller Patrícia, Granc Erika, Granc Nóra, Szederkényi Tünde, Kolba Kata, Szegi Viktória, Dávid Gerda, Turóczi Timea, Németh Lili, Tézsla Vanda összeállítású csapatunk 1. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk Sándor Enikő volt.

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

FLOORBALLEREDMÉNY

Iskolánk III. kcs. floorball csapata a körzeti fordulón első helyezést ért el.
Csapattagok: Bejczy-Kovács Ádám, Incze Árpád, Kovács Dávid, Répási Balázs Zoltán, Szabó Ákos, Vásárhelyi István Péter.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

SPAR FUTÓVERSENY

Iskolánk 34 fővel (diákok, szülők, tanárok) vett részt a 32. Spar futóversenyen 2,5 és 5 km távokon, valamint gyalogláson.

A fotókat itt és itt nézheted meg.

Olvass tovább...

TESTNEVELÉS SZAKKÖRÖK

A 2017/2018-as tanévben a következő testnevelés szakkörökre várjuk diákjainkat:

Röplabda 9-12. évf., fiú-lány: hétfő 9-10. óra – Csernev József

Lány foci: szerda 8-9. óra – Abt Krisztina

Fitness: szerda 8. óra – Áschin Petra

Kosárlabda: kedd 8. óra – Kása Péter

Floorball fiú-lány: kedd, péntek 7.15-8.05 – Sándor Enikő

Röplabda fiú-lány kezdő: péntek 15.00-15.45 – Sándor Enikő
Röplabda fiú-lány középhaladó: péntek 15.30-16.45 – Sándor Enikő
Röplabda fiú-lány haladó: péntek 15.30-17.15 – Sándor Enikő

Gyógytestnevelés: szerda 4. óra, csütörtök 3. és 6. óra, péntek 2. óra – Abt Krisztina

Olvass tovább...

MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA

Az atlétika diákolimpia összetett megyei versenyén a következő eredmények születtek:
egyéni összetett: Pete Attila (8.a): 5. hely, Buzás Kata (8.b):
12. hely
csapat összetett: 10. hely (Buzás Kata, Szederkényi Tünde (7.b), Szabó Zsófia (8.a), Szilágyi Dorka (8.a),
Polák Veronika (8.a))

Felkészítő tanáruk: Sándor Enikő

A fotót itt nézheted meg.

Olvass tovább...

ATLÉTIKA VERSENY

Május 3-án a területi atlétika versenyen a következő eredmények születtek:
lányok IV. korcsoport többpróba: 1. hely (Balog Bertina, Buzás Kata, Szederkényi Tünde, Szilágyi Dorka, Polák Veronika, Szabó Zsófia)
fiúk IV korcsoport többpróba: 1. hely (Fodor Attila, Fodor Dávid, Horváth Dániel, Ludányi Barnabás, Pete Attila, Sitkei Zolta)
lányok III. kcs.: 3. hely (Szalontai Rebeka, Granc Erika, Ludányi Csenge, Szegi Vikória, Kogyila Kata, Sitkei Zselyke)
fiúk III. kcs.: 5. hely (Bartha Levente, Csirke Dávid, Kovács Soma, Végh Balázs, Tornyos Benedek, Morva Botond)
Egyéni eredmények: Buzás Kata (8.b) és Pete Attila (8.a): 1. hely, Szederkényi Tünde (7.b):
7. hely.
A győztesek továbbjutottak a megyei döntőbe.

Olvass tovább...

RÖPSULI

Április 22-én a budapesti “Röpsuli” versenyen 4 csapattal vettünk részt, ahol a IV. korcsoportban 2. és 3., a III. korcsoportban 3. és 4. helyezést értek el diákjaink.

Felkészítő tanáruk Sándor Enikő.

A fotóhoz ide kattints!

Olvass tovább...

RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA DÖNTŐ

Iskolánk fiú röplabda csapata (Czita Marcell, Herczeg Richárd, Kellner Gergő, Pálfi Zalán, Solymosi Attila, Pintér Szabolcs, Ficzere Márton, László Gergely) a Diákolimpia országos döntőjében 6. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk Csernev József.

A fotó itt nézhető meg.

Olvass tovább...

MEGYEI RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA

Iskolánk röplabda lánycsapata a megyei diákolimpián az
5. helyen végzett.
Csapattagok: Granc Erika, Granc Nóra, Gréczi Lilla, Ludányi Csenge, Péter Virág, Sámson Boglárka, Scharf Gerda, Schuller Patrícia, Szalontai Rebeka, Szegi Viktória, Timár Réka.

Felkészítő tanáruk Sándor Enikő.

Olvass tovább...